четвер, 19 серпня 2021 р.

 #30_років_Незалежності_України

#День_Прапора_України

                           ВЕЛИКІ СВЯТА НАШОЇ ДЕРЖАВИ

      23 серпня ми вшановуємо синьо-жовтий прапор – головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і символ нашої непереможності. 24 серпня ми святкуємо 30 річницю Незалежності України.

      В Центральній бібліотеці Новотроїцької селищної ради до цих свят оформлено книжкову виставку «Незалежній Україні – 30 років» та виставку архівних документів «Незалежна і єдина будь навіки, Україно». Виставку архівних документів оформлено разом із архівним відділом Генічеської РДА. 

      Сьогодні синьо-жовтий прапор майорить на вулицях України, знаходиться на почесному місці у кожній установі, ми його маємо практично у кожній сім’ї, ми з ним залюбки йдемо рідним містом чи селом, ми його беремо за кордон. Наша шана до прапора є проявом гордості за рідну Батьківщину, за її прекрасний народ.

     30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та відстоювати свободу, захищати власний суверенітет і територіальну цілісність. Сьогодні незалежність України є важливим чинником вільного розвитку держав і народів Європи.

    Святкуючи цими днями День Державного прапора і День Незалежності ми впевнено, із натхненням і гордістю, продовжуємо будувати демократичну, європейську, економічно розвинуту державу для людей. І ми її збудуємо, всі разом, і вона буде найкраща.


Немає коментарів:

Дописати коментар